Інструктор з фізкультури

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Нагадую ,що фізична активність поліпшує імунну  систему, так не хай ваші дитки не забувають про зарядку під час карантину. Виконуйте зарядку разом з дітьми та будьте здорові.

Потреба в руховій активності — одна з важливих фізіологічних особливостей організму дитини. Рух забезпечує умови для повно­цінного розвитку та формування здорового організму дитини.
Тому малятам, у яких є якісь хронічні хвороби чи просто ослаблене здоров’я, фізичні вправи не можуть завдати шкоди. Навпаки, вони є їм необхідними не менше, ніж здоровим дітям, які розвиваються нормально.
Гімнастика допоможе запобігти викривленню хребта грудної клітки, усуне клишоногість. Фізичні вправи показані й при ви­раженій слабкості м’язів, порушеннях діяльності органів травної системи, зокрема кишечнику, а також малятам, які одужують піс­ля перенесених захворювань.
Малорухливим дітям й таким, що мають поганий апетит, в’ялість мускулатури буде корисною гімнастика в комплексі зі спеціальним масажем.

Умовою ефективності таких заходів є використання їх разом із загальнорозвиваючими фізичними вправами відповідно до ві­ку дітей.