Робота гуртків в дошкільному закладі

на 2023-2024 навчальний рік

1. Спортивна гімнастика «Грація»

під керівництвом Гірман О.Є.

2.

«Школа м'яча» (баскетбол)

під керівництвом інструктора з фізкультури

Бондаренко С.І.

3.

«Казкарик» театрально-драматична діяльність

під керівництвом музичного керівника Скляр Т.І.

4. Англійська мова під керівництвом Мусіхіної Т.Г.
5. "Чарівні пальчики" образотворча діяльність під керівництвом вихователя Беркут О.В.
6. "Пізнаємо світ з LEGO"  під керівництвом вихователя Лазоренко Л.В.

7.

"Добрики" (за творами В.Сухомлинського)

під керівництвом вихователя Славич К.В.

«Школа м'яча» (баскетбол)

Метою роботи гуртка є задоволення потреби й цікавості дітей до фізичної культури і спорту, розвиток їх природних здатностей, загальних і спеціальних здібностей з певних видів спорту. Систематичне здійснення комплексу заходів щодо збереження та зміцнення здоров'я дітей; індивідуальна робота з дітьми на основі аналізу стану здоров'я, фізичного розвитку, підготовленості та інтересу.

«Казкарик» театрально-драматична діяльність

Метою гуртка є виховання естетичних почуттів, розвиток моральних якостей особистості дитини, її творчих здібностей, емоційної сфери, поліпшення психологічного стану дитини; знайомство зі світом театру, видами лялькового театру, опанування прийомів акторської гри.

«Добрики»

Головною метою програми є — формування у старших дошкільників початкових умінь звуко-буквеного аналізу складів і слів, злитого читання складів різної структури на основі аналітико-синтетичного способу з урахуванням індивідуальних можливостей, схильностей, інтересів дітей.

"Чарівні пальчики" (образотворча діяльність)

Пріорітетним напрямком роботи гуртка є залучення дітей до діяльності через творчу, діалогічну ігрову технологію. Діяльність гуртка передбачає розвиток творчих та креативних здібностей дошкільників через нетрадиційні техніки зображення.