15.02.2024 року у групі дітей 5-го року життя «Ромашка» було проведено відкрите заняття з розвитку мовлення з елементами мнемотехніки на тему: «В гостях у Снігової Королеви». Провела заняття вихователька Кущ Н.В.

Малята в ігровій формі підсумували свої знання про зимові явища природи,  за допомогою мнемотаблиць прочитали вірші та склали розповідь про зиму, створили колаж «Зимові розваги». Заняття пройшло цікаво, змістовно, з використанням ІКТ.

Виховуючи любов до народних традицій та збагачуючи емоційні враження дітей, за участю старших груп "Калинка", «Буратіно»,"Золота рибка" та середніх груп «Сонечко» та «Ромашка» було проведено музичну розвагу до свята Стрітення".

Акція «16 днів проти насилля»

Проведені заходи познайомили дітей зі способами безпечного вираження агресивних почуттів, розвинули навички саморегуляції, навчили взаємодіяти дітей під час спілкування, створили атмосферу унікальності кожної дитини.

З 23.10 по 27.10.2023 року у ДНЗ № 5 «Веселка» був проведений Тиждень безпеки дитини.

Робота педагогів закладу з формування основ безпеки життєдіяльності була спрямована на усвідомлення малятами цінності власного життя та здоров’я, засвоєння ними норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

В дошкільному закладі пройшли тематичні заняття: «Осінь іде до дівчаток і хлоп'яток». Співаючи пісень, виконуючи таночки, розповідаючи вірші, діти оспівували красу осені у рідному краї, демонстрували знання про дари осені, багатство осінньої пори, любов до землі, рідного краю, закликали дбайливо відноситись до всього живого.

10 жовтня у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як!» та до Дня ментального здоров’я у ДНЗ № 5 «Веселка» педагогами закладу були проведені ігри і вправи на створення психологічного комфорту дитини у групі: «Подаруй мені посмішку», «Мій настрій», «Комплімент», «Подарунок другу» тощо, а також проведені години спілкування щодо профілактики та зміцнення психологічного здоров’я всіх учасників освітнього процесу.