Фізичний розвиток малят — один із основних напрямків роботи дитячого садка «Веселка». Саме цей відповідальний напрямок очолює інструктор з фізкультури і спорту Бондаренко Світлана Іванівна.

Працює за покликом душі і серця, і саме тому досягає результатів у своїй роботі. Спортивну залу вона перетворила в цікавий світ захоплень фізкультурою. Тут безліч нестандартного спортивного обладнання, створеного уявою і зробленого руками Світлани Іванівни, батьків вихованців та педагогів дошкільного закладу.

В роботі вона використовує методику Е. Вільчковського, елементи методики М. Єфименка «Театр фізичного виховання». Під час фізкультурних занять обов'язково проводить з малюками самомасаж, дихальні вправи, включає елементи  хатха-йоги, у-шу. У дошкільному закладі ефективно працює група з  лікувальної фізичної культури.

Заняття «Школи м'яча» інструктор з фізкультури С.І. Бондаренко проводить двічі на тиждень із старшими дошкільниками. Вона і вихователі груп навчають дітей елементів гри у футбол, волейбол, баскетбол, хокей на траві. Немає більшої нагороди для вихователя, як бачити щасливі очі дітей, їх рум'яні щічки, море позитивних емоцій, бадьорі посмішки, спритність у кожному дитячому русі. І все це завдяки фізичному розвитку.

Правильна постава - запорука здоров’я

Загартування